Майстерність без меж|Майстер-клас КЕРІВНИКА ДИТЯЧОГО ДРАМАТИЧНОГО ТЕАТРУ “еКСПРОМТ” наталії дядюсь “Основні елементи сценічної пластики”

Майстерність без меж#Майстер-клас “Основні елементи сценічної пластики”

#МайстерністьБезМеж

ВДОСКОНАЛЮЙТЕСЯ РАЗОМ З НАМИ!

У міському центрі творчості «Джерело» педагоги продовжують демонструвати накопичений методичний матеріал для практичних онлайн-занять в рамках реалізації проєкту «Майстерність без меж».

Під час чергового майстер-класу педагог дитячого драматичного театру «Експромт» Наталія Дядюсь та її вихованці навчали охочих основним елементам сценічної пластики та простим елементам роботи з палицею.

«Під час розкриття образу персонажа справжнє акторське мистецтво починається з органічного поєднання мови, руху і емоцій актора, – каже керівник дитячого драматичного театру «Експромт» Наталія Філіпова. – А пластика тіла, зокрема, має первинне значення для театральних акторів, адже глядач у першу чергу сприймає те, що він бачить на сцені, і тільки потім те, що чує».

«Так, оволодівши пластикою тіла, робота з драматичними етюдами буде більш ефективнішою», – підтримує керівника колективу Наталія Дядюсь. Під час майстер-класу вона допомагає дітям освоювати просте сценічне падіння, перекид назад, боковий перекид, падіння зі стільця.

Виконуючи ці елементи, необхідно чітко дотримуватись не лише певної методики, а й техніки безпеки. На цьому неодноразово наголошує педагог. Втім, як і під час виконання елементів роботи з палицею, які також демонстрували діти під керівництвом наставника, – підкидання, кидок до себе, обертання палиці навколо себе, перекид палиці від себе в парі. Наталія Ігорівна показала і більш складний елемент – техніку з двома палицями.

Тож, всіх охочих «Експромт» запрошує приєднуватися до творчих тренувань!

Майстер-клас “Основні елементи сценічної пластики”

Педагог дитячого драматичного театру “Експромт” – Наталія Дядусь

Автор допису – Валентина Яковенко

Залишити відповідь