“Як це було” – звітний концерт колективів Вишгородського МЦХЕТУМ “Джерело”

Звітним концертом у РБК «Енергетик» завершив нинішній навчальний рік Вишгородський міський Центр творчості «Джерело». Повна зала глядачів гаряче аплодувала і віддячувала юним артистам схвальними вигуками.
Це справді було красиво. Наші талановиті, невтомні педагоги Екатерина Барладян (Katya Barladyan)Anastasia PobidashОксана Черкас (Oksana Cherkas)Світлана СтащукТатьяна Халаш (Tatyana Khalash)Alesya KlimovaЕлена ЕрсакAlina SavchukОльга Тимофеева-Хуторная та їхні колективи – неодноразові переможці та призери конкурсів різних рівнів продемонстрували широку палітру українського народного і сучасного мистецтва – з хореографії, вокалу, театральної творчості.
Їх, а також усю джерельну родину із вдалим виступом та закінченням навчального року привітала директор закладу Наталія Кисіль, яка разом із заступником директора Оксана Миненко вручила випускникам свідоцтва про позашкільну освіту. Їх отримали Софія Пироженко, Марина Редька, Ксенія Толстих (Студія Ра, керівник Ольга Ралко), Іванна Стащук (колектив народного танцю «Джерельце», керівник Світлана Стащук), Поліна Панасенко (Творче об’єднання “Золоті ручки”, керівник Олена Кольвах).
І разом із залом із днем народження тепло вітали улюбленицю джерелят і глядачів – культорганізатора закладу Марина Ильенок (Marina Illenok) , яка цього дня виходила на сцену і як співведуча, і в образах своїх яскравих сценічних персонажів – Лисиці Аліси та Проні Прокопівни.

Більше фото

Сайт газети “Вишгород”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *