ДИТЯЧИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР “ЕКСПРОМТ”

Світлина від Натал'ї Филиппової. ДИТЯЧИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР “ЕКСПРОМТ”

Керівники – Наталія Юріївна Філіпова,член Національної спілки  театральних діячів  України

                    Петлярська Альона Юріївна, актриса театру та кіно

/Files/images/2015-2016/DSC_0960.JPG

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

 

✨Дитячий драматичний театр «Експромт»

👉Дитячий драматичний театр «Експромт» у Вишгородському міському центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді «Джерело» розпочав свою діяльність з 2015 року під керівництвом Філіпової Наталії Юріївни.
👉З 2016 року в колективі почала працювати Петлярська Альона Юріївна. З вересня 2019 року з групами початкового та основного рівня проводить заняття Дядюсь Наталія Ігорівна.
👩‍🎓Театр працює за навчальною програмою дитячого драматичного театру «Експромт», яка затверджена наказом №208-З, від 23.09.2020 року відділу освіти Вишгородської РДА.

👨‍👧‍👧У складі колективу функціонує 4 групи: 3 групи основного рівня і одна група вищого рівня.

🎓Групи формуються залежно від віку, року навчання та попередньої підготовки дітей. Перехід кожного вихованця на наступний рівень навчання залежить від здібностей та індивідуальних успіхів дитини.

🙂Навчання в дитячому драматичному театрі «Експромт» передбачає вивчення комплексу театральних дисциплін: акторська майстерність, сценічна мова, сценічний рух та пластика, ритміка та хореографія.

✨Освітня діяльність зорієнтована на теоретичні, практичні заняття, перегляд вистав (наживо або дистанційно) у професійних театрах України та світу. Особливий акцент зроблено на проведення майстер-класів від провідних театральних діячів та залученням акторів до зйомок у вітчизняному кінематографі.
👉Відповідно до навчальної програми діяльність колективу переважно зорієнтована на сталі методики, а у створенні вистав обирається класичний репертуар та академічні форми. Репертуар колективу складається з понад 20 діючих театральних вистав.
✨”Донька розбійника” – https://youtu.be/N39S9w1MSKk
✨”Щоденник рядового Т” – https://youtu.be/x-LvHNrKcVw
✨”Оповідання з привидами” – https://youtu.be/mj_7klCifl4
✨”Хатинка дивинка” – https://youtu.be/slml7uxRB2g

✨Про рівень акторської майстерності вихованців свідчать неодноразові перемоги та отримання Гран-прі на міжнародних, всеукраїнських, обласних та регіональних мистецьких заходах.
👉Значна кількість нагород в арсеналі колективу за кращу режисерську роботу, кращу сценографію, краще музичне вирішення вистави, кращу жіночу роль, кращу роль другого плану, кращий акторський ансамбль.
❤️Дуже насичене і цікаве творче життя в Дитячому драматичному театрі «Експромт».

ПОРТФОЛІО КОЛЕКТИВУ

ПОРТФОЛІО КОЛЕКТИВУ

ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

Дистанційний міжнародний конкурс-фестивалі творчості 15.01.2021

Гран-прі

Обласний фестиваль-оглядь дитячих теат- ральних колективів “Театральні обрії  26.11.2020

Гран – прі                                                             Михайла Закуцького за кращу чоловічу роль

Театральний фестиваль “Teatrical Talents” в Іспанії  грудень 2019

 ІІ місце

XІХ  Всеукраїнський фестиваль аматорських колективів “Театральний форум – 2019”  Гостомель, жовтень 2019

“Коли зійде місяць”                                      Анатолій Суворов – король епізоду, роль Індика    Аня Брагарник – краща головна жіноча роль  

Міжнародний фестиваль академії дитячої кіно-театральної творчості “Золотий ключик” Болгарія  2019 рік

Гран-Прі

Київська театральна весна – 2019

“Острів скарбів”                                                   Михайло Закуцький – за втілення сценічного образу Джона Сільвера                                   Олександра Колесніченко –  за втілення сценічного образу Капітана Смолетта                     Анна Шигимагіна – за втілення сценічного образу Доктора Лівсі                                       Максим Бесхмельніцин – за втілення сценічного образу Джима Хокінгса

І Всеукраїнський театральний фестиваль аматорських коективів “Лискавиця”

Номінація “Краща вистава на фестивалі ” “Острів скарбів”

Третій фестиваль українського аматорського театру “День театру” Киів, 10-13 травня 2019

І місце у номінації “Дитячий театр” вистава “Коли зійде місяць”                                         Диплом “За органічний акторський ансамбль”   ІІ місце у номінації “Дитячий театр” вистава “Острів скарбів”                                    Поліна Марценюк – за виконання ролі “Зайчик”   Михайло Закуцький – за виконання ролі Джон Сільвер                                                               Максим Бесхмельніцин – завиконання ролі   Джим Хокінгс                                                    Вікторія Поплавська – за оригінальність та виразність театральних  костюмів

ІІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів «Імпреза над Латорицею» 16.04.2019

Учасник                                                             Переможець у номінації – “Оригінальне сценічне  втілення пригодницького твору  для дітей”                                                                         Михайло Закуцький – за втілення сценічного образу Джона Сільвера                                         Максим Бесхмельніцин – за втілення сценічного образу Джима Хокінгса

Міжнародний дитячий конкурс мистецтв “Соняшник” 2019

“Коли зійде місяць”                                               Гран-прі

Всеукраїнський конкурс театрального мистецтва “Театральні містерії”2019 рік

“Коли зійде місяць                                                       І місце                                                                       кращий аматорський ансамбль                      Фоменко Дарія – краща жіноча роль (Сорока)        Арсеній Донцов – краща чоловіча роль (Тхір)

Другий фестиваль українського  аматорського театру “День театру” Киів, 12-14 травня 2018

ІІ місце – номінація “Дитячий театр”

Міжнародний дитячий конкурс мистецтв “Соняшник” 2018

І місце

Всеуркраїнський фестиваль театрального  мистецтва “Кришталевий фонтан” 2018

“Тутта та Людвіг”                                                      ІІ місце в номінації “Драматичний жанр”

XVIII Всеукраїнський фестиваль аматорських колективів “Театральний форум – 2018” м. Ірпінь, жовтень 2018

“Дівчинка із сірниками”                                       Диплом І ст у номінації  дитячі театри          Диплом у номінації “Краща режисура”

 VI Вишгордський відкритий фестиваль “Театральна субота”

 Спеціальна відзнака журі “За кращу сценічну взаємодію”                                                   Єлизавета Кузьмінська – краща роль другого плану                                                               Михайло Закуцький – кращий актор

XVI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Зимова фантазія”  10.02.2018

 ІІ місце – І вікова категорія                                    ІІ місце – змішана вікова категорія

Київська театральна весна – 2017

“Оповідання з привидами”                            Анастасія Прилуцька – втілення образу Духа          Анастасія Руднєва – втілення образу Племінниці  Олександра Руднєва – втілення образу духа Марлі                                                                           Михайло Закуцький – втілення образу Скруджа , краща чоловіча роль

 IV Міжн. фестиваль-конкурс мистецтв  «EURO MUSIC DANCE»  м. Київ -2017  15.10.2017 

І місце Оповідання з привидами                      Михайло Закуцький  – краща чоловіча роль І плану                                                                       Андрій Таран – краща чоловіча роль ІІ плану

Х Міжнародний конкурс дитячої та юнацької творчості «Вернісаж талантів», м. Київ -28.05.2017 

II місце, краща режисерська робота

Дитячий Всеукраїнський конкурс “Вернісаж талантів” 2016 рік

І премія (У поганому товаристві)                          ІІІ премія (Балада про зенітниць)

Міжнародний Молодіжний фестиваль мистецтв “Кришталева мрія”  Київ 2016

І місце

 Обласний фестиваль-огляд дитячих драматичних театральних колективів “Театральні обрії” – 2016

ІІ місце                                                                     Диплом за кращий акторський ансамбль

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Підкори сцену” 2015

Лауреат ІІ премії – 2 вікова категорія                Лауреат І премії – змішана вікова категорія          Лауреат ІІІ премії – змішана вікова категорія        Диплом за кращу декорацію                           Михайло Закуцький – за кращу чоловічу роль (Карлсон)

IV фестиваль-конкурс шкільних самодіяльних театрів “Перевтілення”  2015

Диплом учасника                                         Олександра Колесніченко – за кращу жіночу роль (Пані Драб)

Київська театральна весна 2015

Диплом Михайло Закуцький -за виконання образу Васі                                                    Анастасія Руднєва – за виконання образу Варі

Всеукраїнський фестиваль-конкурс творчих колективів “Калейдоскоп талантів” (м. Київ) 2014 рік

ІІІ місце

Київська театральна весна 2014

М.Закуцький – за виконання образу Гудвіна

Обласний конкурс театральних колективів “Театральні обрії” 2014 рік

Спеціальна нагорода “За вдалий дебют”