ВІтання до Дня працівника освіти

Сьогодні творчі колективи Вишгородщини привітали педагогів з Днем Працівника Освіти! Голова Вишгородської районної державної адміністрації Савенок Вячеслав Володимирович та його перший заступник Данчин Олексій Олександрович приєдналися до привітань та вручили подяки працівникам освіти за віддану працю та високі досягнення.

Приємною несподіванкою для шановних освітян були подарунки від Тетяни Волотовської.

Настрій глядачам дарували талановиті діти Вишгородщини. Окрему подяку хочемо висловити всім керівникам колективів, що приймали участь у святковому концерті (оркестр-студія “Водограй”, керівник Наталія Тищенок,зразкова вокальна студія “Візерунок”, керівники Тетяна Литвин та Катерина Лютаєва, ансамбль сопілкарів “Рум’янок”, керівник Олена Могиль, студія українського народного танцю “Вишеград”, керівники Оксана Черкас та Анастасія Побідаш, колектив сучасного танцю “Pas De Dance”, керівник Катерина Барладян, вокальна студія “Соло”, керівник Світлана Стрелкова, танцювальний колектив “Клерико”, керівник Ольга Пінчук)!

Ми ще раз, з радістю, вітаємо всіх працівників освіти. Нехай в оселях ваших завжди панує світло і злагода, у серцях – добро, у помислах – мудрість, у засіках – достаток, а нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності!

Ведучими були: Арсеній Демидчук, Марина Ильенок, Анна Шигимагина, Міша Закуцкий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *