ВОКАЛЬНА СТУДІЯ “HELEN SOLO”

Керівник – Олена Вікторівна Єрсак-Касенич

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

На заняттях гуртка діти знайомляться з журналістською творчістю як особливим видом діяльності, майстерністю журналіста, основними жанрами журналістики, а також створюють матеріали для газет.

Мета роботи гуртка:– формувати соціально активну особистість;
– виховувати у дітей потребу в усних і письмових публіцистичних виступах і прививати для цього необхідні навички;
– опанувати типові для профілю види діяльності (аналіз тексту, написання творчих робіт та ін.);
– виробити власний стиль у написанні тексту;
– розвивати вміння міркувати, висловлювати власну думку, аналізувати явища;- розвивати вміння спілкуватися, вступати в діалог;- розвивати спостережливість і допитливість;- формувати творчу уяву;- надавати учням можливість проявити свої творчі можливості і досягти успіху;
– виховувати почуття відповідальності за зроблену справу;
– розвивати співчуття, повагу і любов до ближнього.

ДІЯЛЬНІСТЬ ГУРТКА

У Вишгороді та, мабуть, і в Україні вперше демонструвалась виставка наперстків киянки Надії Авдієнко. Діти з цікавістю розлядали мініатюрні вироби, а про відкриття виставки підготували матеріал (газета «Вишгород» від 26.01.2013 р., стор.11, 16).

Цікавою була екскурсія гуртківців до Музею давньоруського гончарства м. Вишгород. Майстер-клас з виготовлення глиняної іграшки провів для них художник-кераміст Юрій Денисенко. Розповідь керівника гуртка про спілкування з майстром – у газеті «Вишгород» від 17.11.2012 р.

В гостях у гуртківців побувала вишгородська поетеса Ольга Дяченко. Розповідала цікаві сторінки своєї біографії, читала вірші, ділилася планами на майбутнє, зокрема щодо виходу чергової збірки поезій. Юні журналісти також прочитали свої вірші. А після зустрічі написали про те, що їх найбільше вразило у біографії і творчості поетеси (газета «Вишгород» від 10.11.2012 р.)

Під час виставки майстрів «Бабине літо», що відбулася у НВП «Технопроект» 18 жовтня 2012 року, своїми враженнями від побаченого ділиться з гостями заходу юна журналістка Ірина Яковенко, учениця 8-А класу Вишгородської районної гімназії «Інтелект».

21 травня 2012 року юні журналісти «Джерела» побували в дитячому будинку «Любисток» (с. Нові Петрівці), де зустрілися з його вихованцями та заступником директора з навчально-виховної роботи Оксаною Кузьменко. Про життя дітей у цьому закладі та про свої враження від візиту юні журналісти розповіли у матеріалі «Буяй, Любистку», надрукованому в міській газеті «Вишгород» від 2.06.2012 р.

До Дня боротьби з опустелюванням юні журналісти не лише підготували замітку в міську газету «Вишгород» від 16.06.2012 р., а й посадили кущ бузку біля «Джерела».

Напередодні Дня Перемоги на гурток до юних журналістів завітав учасник бойових дій Іван Романович Швець. Його розповідь про бойовий і життєвий шлях була емоційною і відвертою. Про це діти разом з керівником гуртка Валентиною Яковенко розповіли в нарисі «Зацвітають у травні тюльпани» (газета «Вишгород» від 5.05.2012 р.)

Гуртківці у Вишгородській центральній районній бібліотеці під час презентації книги поезій місцевого автора Олени Альохіної. Від неї та від поета Миколи Луківа юні журналісти отримали автографи. Репортаж про подію – у газеті «Вишгород» від 10.03.2012 р.

Досягення колективу
XVI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Зимова фантазія” Єрсак-Касенич Ян – І місце           Маша Тамазенко – І місце