ВОКАЛЬНА СТУДІЯ “HELEN SOLO”

Керівник – Олена Вікторівна Єрсак-Касенич

✨Студія естрадного вокалу «Helen solo»
👉Студія почала своє існування у 2015 році в складі однойменного продюсерського центру “ Helen solo” під керівництвом солістки оркестру Національної Гвардії України, викладачки музичного мистецтва – Єрсак-Касенич Олени Вікторівни.
👉3 2016 року є колективом ВМЦХЕТУМ “ Джерело”
👨‍👩‍👧‍👦В студії навчаються діти віком від 5 до 18 років, яких поєднує не тільки вокальний талант, а і насамперед, бажання розвивати свої здібності та розкривати свій внутрішній світ , за допомогою співу та музики.

❤️На сьогоднішній день до складу колективу входять: одна група початкового рівня навчання та одна група основного рівня навчання.
😊У дітей початкового рівня навчання виховується інтерес до творчої діяльності та розвиваються основні вокальні навички.
☺️Група основного рівня – це діти зі стійким інтересом до занять із вокалу, які беруть участь у конкурсах різних рівнів.
🎤Велика увага керівником колективу приділяється обдарованим дітям (участь у конкурсах, відпрацювання нових творів, сольні виступи)
🎼Навчаючись мистецтву співу, вихованці опановують технічні та художньо – виразні засоби виконання, систему співацьких навичок та вмінь: правильну вокальну поставу, звукоутворення, дихання, дикцію.
😊Репертуар студії різноманітний. До нього входять твори сучасних українських та зарубіжних авторів, популярні та естрадні пісні.
🏆Студія естрадного вокалу «Helen solo» має досвід конкурсної та концертної діяльності. Віна є постійним учасником організаційно-масової діяльності закладу. Неодноразово була нагороджена грамотами та дипломами.

 

Досягнення колективу
 Всеукраїнському дитячому фестивалі “Зоряні малята” 23.02.2020  І місце
XVI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Зимова фантазія” 10.02.2018 Єрсак-Касенич Ян – І місце           Маша Тамазенко – І місце

Олександра Марисик – ІІІ місце