Благодійність як життєстверджуюче свято

2 грудня у Вишгородському міському центрі творчості «Джерело» протягом шести годин тривав благодійний концерт-марафон на підтримку Галини Чух, яка бореться з гострим лейкозом. Аби допомогти дівчині, об’єдналися дитячі колективи Вишгорода, котрі виступили зі своїми найкращими художніми номерами.
Купуючи квиток на концерт, кожен небайдужий робив благодійний внесок і тим самим підтримав Галинку у її боротьбі зі складною хворобою.

Творчий день розпочався виставою «Тутта та Людвіг», що показали вихованці дитячого драматичного театру «Експромт» ЦТ «Джерело» (керівники Наталія Філіпова та Альона Петлярська). Виступ театралів – вистава «Оповідання з привидами» – і завершував програму марафону. І слід віддати належне юним акторам: вони були надзвичайно переконливі в обох дійствах.
У концертній програмі виступили міський дитячо-юнацький духовий оркестр-студія «Водограй» (керівник Наталія Тищенко), танцювальний колектив «Клерико» (керівник Ольга Пінчук), вокальні й танцювальні колективи міського центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді «Джерело» (директор Наталія Кисіль, культорганізатор і ведуча заходу Марина Іллєнок), Вишгородського районного будинку культури «Енергетик» (директор Людмила Коваль, режисер масових свят Тетяна Негоденко), районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» (директор Олена Андріяш, художній керівник Олена Титаренко), а також клуб спортивного танцю Love-danсе (керівники Віталій та Альона Сіменчуки).
Кожен номер був справжнім подарунком для глядачів, яких чимало зібралося в залі. Українські народні пісні, сучасні патріотичні звучали зворушливо і щиро у виконанні маленьких і юних вишгородців, танці були запальними і вражаюче красивими.
Щире бажання допомогти хворій дівчинці перетворилося на велике життєстверджуюче свято, що подарувало радість і задоволення дітям, їхнім батькам і всім, хто був у залі. Сприяла цьому й чітка організація заходу, про що подбала адміністрація міського центру творчості «Джерело» – директор Наталія Кисіль та її заступник Оксана Миненко.
Мама Галинки – Марія Михайлівна Чух, не стримуючи емоцій, щиро дякувала за допомогу її доньці, за небайдужість і щирість дітей та дорослих.
Зібрані кошти того ж дня передали родині.
Нехай Галинка Чух, а вона зараз перебуває у клініці м. Стамбула (Туреччина), знає, що усі ми – разом із нею! Бажаємо їй якнайшвидшого одужання і впевнені, що так і буде!

Автор Валентина Яковенко

Сайт газети Вишгород

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *