Адміністрація навчального закладу

👩‍🎓Кисіль Наталія Михайлівна – директор Вишгородського міського центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді «Джерело» з 2007 року.

🎓У 1985 році закінчила Київський державний університет ім. Шевченка (спеціальність біохімік, викладач біології та хімії);
👉У 1993 році закінчила Національний педагогічний університет ім. Драгоманова (спеціальність практичний психолог у закладах освіти).
👉Педагогічний стаж – більше 30 років.
👉Вчитель вищої категорії, старший вчитель .

❤️Життєве кредо : “Дитинство кожної дитини має бути радісним, творчим та оповитим любов’ю дорослих”.

✨Вишгородський міський центр творчості є флагманом позашкільної освіти в Україні, територією дитини та креативу, місія якого звучить в гімні закладу:
«Дитинства кольори – це «Джерело»,
Де світ краси панує і тепло».

✨Чудовий хор «Коралі», який входив до складу «Джерела у 2007 році сьогодні доповнили 16 колективів, серед яких два мають почесне звання «зразковий»: зразкова студія творчості «Ра» та зразковий колектив сучасного танцю «Pas de danse».
✨Ще два колективи заслуговують на присвоєння звання «зразковий ».
✨1230 талановитих дівчат та хлопців із задоволенням навчаються у професійних, закоханих у свою справу педагогів закладу.

👩‍🎓Миненко Оксана Петрівна – заступник директора ВМЦХЕТУМ «Джерело»

✨У центрі творчості почала працювати з 2011 року на посаді методиста, з 2014 року – заступник директора Центру творчості.
🎓Закінчила Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю педагогіка і методика середньої освіти, трудове навчання та обслуговуюча праця.
👉Вивчає дефектологію та логопедію в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини
👉Працює над реалізацією проблеми: «Розвиток творчої особистості учня шляхом залучення його до змістовного дозвілля у сучасному позашкільному закладі»
👉У 2015 році в закладі організувала діяльність студії раннього розвитку «ЧомЧомучка», яка на сьогоднішній день налічує понад 80 вихованців.
🌟Нагороджена грамотами управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації.

❤️Творче кредо: «Хто стоїть на місці, той відстає, а хто не хоче відставати, має рухатися вперед!»

Яковенко Валентина Миколаївна
методист

 

 
Петлярська Альона Юріївна
художній керівник
                                    
                                   Іллєнок Марина Петрівна

                                      культорганізатор

 

Іллєнок Катерина Петрівна,

культоганізатор

Нікітіна Дарія Володимирівна,

культорганізатор